O nas

Kancelaria Rzeczoznawców i Pomocy Prawnej powstała jako odpowiedź na potrzebę posiadania skutecznego oręża w walce o pełne kwoty należnych odszkodowań przez klientów towarzystw ubezpieczeniowych.
W swojej pracy dla dobra naszych klientów łączymy wiedzę z pasją i rzetelnością. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży likwidacji szkód a nasi prawnicy specjalizują się w prawie ubezpieczeniowym.
Kancelaria Rzeczoznawców i Pomocy Prawnej  reprezentując osoby poszkodowane, występuje w zakresie dochodzenia świadczeń od zakładów ubezpieczeń. Pomagamy w sprawach spornych związanych z zaniżeniem odszkodowania lub całkowitej odmowy wypłaty odszkodowania za szkodę. W imieniu poszkodowanego ustalamy rozmiar szkody oraz wartość należnego mu odszkodowania.

Pracownicy Kancelarii Rzeczoznawców i Pomocy Prawnej to osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w likwidacji szkód w zakładach ubezpieczeń oraz dysponujące rozległą wiedzą z zakresu obowiązujących przepisów ubezpieczeniowych i aktualnego orzecznictwa sądowego. W przypadku konieczności skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego zapewniamy obsługę radców prawnych specjalizujących się w prawie ubezpieczeniowym. Nasza wiedza i doświadczenie będą pomocne w szybkim i skutecznym załatwieniu sprawy.

Osoby poszkodowane nie ponoszą na wstępie żadnych kosztów związanych z obsługą prawną, nasze wynagrodzenie uzależnione jest od skuteczności działań i rozliczane po uznaniu roszczeń przez zakład ubezpieczeń oraz dokonaniu wypłaty odszkodowania.